آگهی خود را با کمترین هزینه ثبت کنید

هزینه پایین ثبت آگهی در جابیلیتو یک از ویژگی‌هایی است که این سایت را متمایز می‌کند. شما کارفرمایان عزیز می‌توانید با صرف کمترین هزینه، آگهی خود را در اینجا ثبت کرده و آن را در معرض دید هزاران کارجوی جابیلیتو قرار دهید. همچنین ما بسته‌های متنوع آگهی مطابق با نیاز شما را پیش‌بینی کرده‌ایم، تا با انتخاب صحیح آنها بتوانید بازدهی بیشتری از ثبت آگهی در این سایت بدست آورید.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتورزومه‌های ارسالی را به صورت آنلاین ببینید

کارفرمایان همیشه با مشکل پاسخگویی مکرر به کارجویان دست به گریبان بوده‌اند. وقتی شما برای یک شغل، آگهی استخدام ثبت می‌کنید، مسلما باید انتظار داشته باشید که تلفن شرکتتان مرتب زنگ بخورد یا به صورت مداوم در حال پاسخگویی به مراجعه کنندگان حضوری باشید. جابیلیتو این مشکل را برای شما حل کرده است. شما با ثبت آگهی در جابیلیتو نیازی به ثبت شماره تماس و آدرس خود در آگهی را ندارید و تنها از طریق پنل کاربری خود به آسانی می‌توانید تمام رزومه‌های ارسالی کارجویان را مشاهده و از میان آنها بهترین گزینه را انتخاب کنید.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتوفرم استخدامی مخصوص خود را بسازید

از دیگر ویژگی های منحصر بفرد جابیلیتو که برای کارفرمایان VIP در نظر گرفته شده، طراحی و ساخت فرم استخدامی مورد نظرتان در پنل کاربری و قراردادن آن در آگهی ثبت شده می باشد. کارفرمایان می توانند بنا به نیاز و سلیقه خود فرم استخدامی بسازند و از کارجویان بخواهند تا آن را تکمیل نمایند. با این روش دیگر کارجویان نیازی به مراجعه حضوری به شرکت یا سازمان مورد نظر (مگر برای مصاحبه حضوری) نداشته و همچنین در وقت و هزینه کارفرمایان نیز صرفه جویی خواهد شد.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتورزومه‌های ارسالی را فیلتر کنید

بررسی و آنالیز رزومه‌های ارسالی، خصوصا برای کارفرمایانی که چند آگهی استخدامی را ثبت می‌کنند کاری وقت گیر و خسته کننده است. همین خستگی ممکن است باعث عدم شناسایی فردی کارآمد و لایق از میان رزومه‌ها توسط فرد بررسی کننده گردد. ما به شما این امکان را می‌دهیم تا رزومه‌های ارسالی را به نحوی که می‌خواهید فیلتر کنید تا از حجم آنها کاسته شود و رزومه‌هایی که به دست شما می‌رسد بیشتر مطابق نظر شما باشد. شما می‌توانید از پنل کاربری خود تعیین کنید که رزومه‌ها با چه درصدی از تطابق با آگهی شما بدستتان برسد و با این روش انتخاب بهتری از میان گزینه‌های موجود داشته باشید.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتوبه انبوهی از رزومه‌ها دسترسی داشته باشید.

از دیگر امکانات جابیلیتو برای کارفرمایان VIP دادن دسترسی به تمام رزومه‌های موجود در سایت به صورت دسته‌بندی شده می‌باشد. زمانی که شما به صورت VIP وارد سایت شوید می‌توانید به تفکیک ترجیحات شغلی هر فرد به رزومه آنها دسترسی داشته باشید، رزومه آنها را بخوانید و شخصا با آنها ارتباط برقرار کنید. لازم به ذکر است جابیلیتو برای حفظ حریم شخصی افراد قبل از نمایش اطلاعات تماس کارجویان به شما کارفرمایان محترم، از آنها کسب اجازه خواهد و پس از تایید آنها اطلاعات تماس این افراد برای شما ارسال خواهد شد.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتو